KONST / Litografier / Färglitografi 14278459
nr 1427 8459
Mats Hådell
(f. 1958), Sverige
Signerad, numrerad 332/360, fönster. Färglitografi, bildmått: 51x41, yttermått inklusive ram: 67x58 cm
Mats Hådell, svensk målare född 1958.
Utrop:
600 kr
måndag 25 oktober 2021
kl 18:10:33